Jurassic Land Forum İstanbul
Temmuz 27, 2018 Share

Jurassic Land Forum İstanbul

Avrupa’nın en büyük dinozor temalı oyun park alanı olan Jurassic Land Forum İstanbul Bayrampaşa’da yer alıyor. Özellikle çocuklu ailelerin keyifli vakitler geçirebileceği aktiviteler. Dinozorların büyülü dünyasına adım atmak isteyenler sabah 10.00’da açılan eğlence alanına saat 22.00’a kadar gidebilir.

Jurassic Land Alanında Neler Var?

Dinozorların hareketli maketleri ve dinozor yumurtalarının sergilendiği bir müze bulunuyor. Burada rehber eşliğinde fantastik bir dünyanın kapılarını aralamak mümkün.

4 Boyutlu Sinema: Türkiye’de yer alan en büyük dört boyutlu sinema Jurassic Land Forum İstanbul alanında sizleri bekliyor. Deniz altı yolculuklarının yanı sıra zorlu hava koşullarında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan Bilim Merkezi’nde dinozorların hayatını keşfetmek adına tasarlanmış JuraCopter aracı ile büyülü dakikalar geçirilir.

Kazı Etkinliği: Yumurtaların ve dinozor iskeletlerinin olduğu alanda çocuklar rehber eşliğinde kazı yapıyor. Paleontolojik kazı ekipmanları sayesinde kazı dinozor kemikleri ve yumurtaları aranır. Daha sonra çocuklar kaşif sertifikası almaya hak kazanır. Çocuklar için oldukça muhteşem bir deneyim sunan bu alanda keyifli vakitler geçirirken arkeoloji alanında da bilgi sahibi olunur.

Doğum Günü Etkinlikleri: Konser, konferans ve kongre olmak üzere çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan Jurassic Land Forum İstanbul meydanında eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor olacak. Jura Parti Evi, Jura Oyun alanı ve atölye olmak üzere çeşitli alanlarda unutulmaz doğum günü partileri düzenlenir.

Lazer Tag: Strateji oyunlarından biri olan Lazer Tag ile patlayan dinozor yumurtaları ve hareketli dinozor etkinlikleri sayesinde eğlenceli bir savaş alanına hazır olun. Sıra dışı vakitler geçirebileceğiniz oyun alanı da Jurassic Land Forum İstanbul alanında mevcut.

Dinazor Oyuncaklar: Hediyelik eşya alanında çeşitli Dinazor oyuncakları da bulunuyor. Ziyaretçiler yorucu bir günün ardından bu eğlenceli alandan ayrılırken sevdiklerine dinozor temalı hediyelikler alabilir. Peluş oyuncaklar, kazı setleri olmak üzere yüzlerce ürün bulunuyor.

Jurassıc Land Forum Merkezine Nasıl Gidilir?

Jurassic Land İstanbul kentinde Bayrampaşa alışveriş merkezinde bulunuyor. Özel araçları ile gidecek olanlar E – 5 otoyolunda Bayrampaşa – Otogar çıkışını kullanabilir.

admin

admin